H Serisi by Highfield

H Serisi by Highfield botlar, kaliteli ve sağlam yapısı ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

En sert sularda 25 yılı aşkın bir süredir geliştirilmektedir ve dünyada denizcilik yetenekleri, güçleri ve performansları ile ünlüdürler.

Sağlamlık, onarım kolaylığı, çok yönlülük ve hepsinden önemlisi ağırlıkta azalma özellikleri ile alüminyum uzun zamandır en çok tercih edilen malzeme olmuştur. Bu, aynı şeyi sağlamak için daha küçük bir motorun kullanılabileceği anlamına gelir. Performans artışına, yakıt tüketiminde ve emisyonlarda azalmaya neden olur.

Gövdenin de tamamen geri dönüştürülebilir olduğunu dikkate aldığınızda, H Serisi by Highfield mükemmel bir ekolojik alternatif olduğunu görüyoruz.

Her bot ISO standartlarına göre kapsamlı bir şekilde test edilmiş olup ve hepsinin beş yıllık * tam güven veren gövde garantisi vardır.

H serisi, Highfield tarafından Honda için özel olarak geliştirilmiştir. Denizcilik endüstrisindeki en iyi tedarikçiler ile çalışarak, en son üretim teknikleri ile birlikte, ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

Yelken kulüblerine uygun H46 sınıfından, şık HX76'ya kadar, sınıfının önde gelen Highfield Patrol gövdesine dayanan H serisi, değer ve performans sunar.

Broşürü incelemek tıklayınız.

BAYİLER & SERVİSLER