Honwave

Dalgalara hükmedin

Şişme bot serimizdeki botlar hafif, taşınabilir olup denizler ve göllerdeki gezileriniz için mükemmeldir. Tüm Hondawave modelleri dayanıklı, kaliteli PVC malzemeden üretilmiş olup maksimum ömür ve performansın yanısıra pratiktir ve kullanımı keyiflidir.

Honwave katlanabilir taban (2 – 2,5 m arası)

Katlanabilir tabanlı Honwave botlar kompakt ve çok hafif olup küçük geziler, balık avlama ve sırf keyif gezintileri için mükemmeldir. Daha büyük çaplı yan tüpler yüksek kaldırma kuvveti ve denge sağlamaktadırlar. Bot tek kişi tarafından dakikalar içinde katlanabilir ve depolanabilir. Çok kullanışlı bir modeldir.

Honwave aluminyum taban (2,5-4 m arası)

Alüminyum tabanlı Honwave botlar denizde yapacağınız herhangi bir aktivite için idealdir. Ekstra-yüksek kaldırma kapasitesi ve sağlamlığı ile size her zaman güvenli bir seyir sağlar. Taban parçaları kolayca yerleştirmeniz için numaralanmıştır. Her yere taşıyabilmeniz için küçük modeller tek bir torbaya sığdırılabilir.

Honwave havalı V-taban (2,4-3,8 m arası)

Hafif ve hızlı bu modeller konforlu ve yüksek performanslı bir seyir için tasarlanmışlardır. Derin V-şeklindeki karınları karina performanslarını arttırmakta ve her hızda dengeli bir seyir sağlar.Tabana uzantı olarak eklenen şişme trim yastığı manevrada çeviklik, denge ve ilave kaldırma kuvveti verir.

Honwave’nin global ürün portföyüne buradan ulaşabilirsiniz.

Broşürü incelemek tıklayınız.

BAYİLER & SERVİSLER